Współpraca

Tworzysz coś niepowtarzalnego? Zajmujesz się rękodzielnictwem? Tworzysz naturalne mydła bądź kule do kąpieli? Przygotowujesz eleganckie kartki na życzenia? A może masz dla nas inną propozycję produktów, z których będziemy mogli skorzystać przygotowując spersonalizowane zestawy prezentowe?
Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę. Napisz na nasz adres e-mail:
biuro@perpergift.pl bądź skorzystaj z zakładki Kontakt – Per Per Gift

Ze względu na specyfikę PerPer Gift – nie w każdym z zamówionych prezentów znajdą się produkty od naszych zaprzyjaźnionych dostawców. Jednak podejmujemy współpracę z kontrahentami dostarczającymi nam takie wyroby, które nie raz pasują jako element prezentu. Czasami mogą być miłym dodatkiem, a czasami głównym bohaterem idealnie dopasowanego zestawu prezentowego.

Do tej pory podjęliśmy współpracę z tymi fantastycznymi ludźmi:

Soy Candle by Ann – Ania ręcznie wykonuje niesamowite świece sojowe. Ekologiczne, naturalne o niesamowitych, oryginalnych zapachach, które czuć po jej odpaleniu w całym domu.

Fanaberie Art – Magdalena ręcznie tworzy mnóstwo oryginalnych i przepięknych rzeczy. Zajmuje się szeroko pojętym rękodzielnictwem. Jest w stanie stworzyć nam chyba wszystko o co ją poprosimy, od przepięknych zakładek ze spersonalizowanym wzorem, przez piękny wieczny bukiet tulipanów, po makramę.

Moodme.store – Paulina tworzy niewiarygodnie piękną, ręcznie robioną, elegancką biżuterię. W jej ofercie są zarówno oryginalne kolczyki, bransoletki jak i genialne pierścionki.

Powrót do góry