Proces tworzenia

Tworzymy wspomnienia Twoich bliskich. Zaskakujemy. Wzruszamy.
Pozwól nam poznać osobę, której chcesz zorganizować wyjątkową niespodziankę. Wysłuchamy Cię, przeanalizujemy skrupulatnie każdą odpowiedź, wyciągniemy odpowiednie wnioski. Możliwość goszczenia w Waszych wspomnieniach, emocjach, relacjach – to dla nas niesamowity zaszczyt.

Na dobry początek naszej wspólnej drogi – poprosimy Cię o wypełnienie specjalnej ankiety.
Pozwala nam poznać preferencje obdarowanego, określić to, co dla nas istotne. Ulubiony kolor? Zainteresowania? Czego nie lubi? Te i wiele innych pytań – pozwalają nam uporządkować informacje. Dodatkowo dowiadujemy się wówczas o kwestiach zupełnie przyziemnych: o terminie, o wysyłce. Wysyłasz nam formularz a my po otrzymaniu zamówienia – podajemy dane potrzebne do zrealizowania płatności, która przenosi nas do kolejnego etapu. Teraz my działamy w Twoim imieniu, kompletując wszystko od początku do końca!

Kreujemy pomysł na niepowtarzalny prezent.
Opierając się na informacjach z Twojego formularza, analizujemy je i wysnuwamy wnioski. Burza mózgów pomaga kreować pomysły, spośród których wybieramy te najtrafniejsze i to one trafiają do naszego pudełka. Poszukiwania są niekiedy bardzo intensywne! Nie chcielibyśmy uciekać się do półśrodków, tutaj każdy element ma znaczenie. Absolutnie każdy!

Pakujemy prezent w sposób estetyczny i oryginalny.
Dbamy o to, żeby każdy box stanowił odrębną historię. Podchodzimy do tego zadania z zaangażowaniem i kreatywnością, dlatego każdy prezencik to coś ściśle spójnego z tą konkretną osobą, z jej charakterem, potrzebami. Troszczymy się o każdy centymetr papieru, o każdy zawijasek wstążki. Nasz najważniejszy cel? Radość z odwijania każdego pakunku. Każdego, bez wyjątku! Jeśli masz taką ochotę – dołączamy również kartkę z osobistymi życzeniami.

Co później?
Paczka trafia w ręce odbiorcy, który może teraz z ekscytacją zająć się podarkami i cieszyć nimi oko. To moment największych wzruszeń i emocji! Niepowtarzalnych.

Powrót do góry