Prezent dla Dziewczyny na Dzień Kobiet

Prezent dla Dziewczyny na Dzień Kobiet

Zestaw prezentowy, który widać na zdjęciu to prezent od Chłopaka dla swojej Dziewczyny na Dzień Kobiet.
Z formularza dowiedzieliśmy się, że obdarowana Dziewczyna uwielbia czytać kryminały, dlatego w zestawie znalazła się najnowsza propozycja od polskiego autora. Chłopak napisał także, że jego Kobieta bardzo kocha zwierzęta, koty i psy, w szczególności swojego owczarka niemieckiego. W prezencie zamówionym dla swojej Dziewczyny na Dzień Kobiet, znalazł więc spersonalizowaną, robioną ręcznie, na nasze specjalne zamówienie zakładkę do książki w kształcie psa tej właśnie rasy.

Jakie jeszcze informacje znaleźliśmy w formularzu?
W opisie swojej Dziewczyny, zamawiający napisał także, że jest wielbicielką herbaty. Lubi szukać nowych smaków i pić je z dużych kubków. W prezencie na Dzień Kobiet mogło więc zabraknąć naturalnej herbaty oraz dużego kubka. Smak herbaty również nie był przypadkowy – padło na smak szarlotki Babuni. Obdarowana Kobieta uwielbia piec ciasta, ciasteczka i babeczki. Z tego też względu w zestawie prezentowym znalazła się foremka do ciastek w kształcie psiej łapki.

Chłopak napisał także, że Jego Dziewczyna marzy o opasce na oczy do spania. Wybraliśmy więc taką uroczą w kształcie kota. Obdarowana, jak chyba większość z nas 🙂 – uwielbia słodycze. W naszych zestawach prezentowych możecie znaleźć tylko te najlepsze słodkości. Tym razem była to ręcznie robiona czekolada z lubelskiej manufaktury, o niesamowitym smaku i dodatkach – karmel z solą morską. Dziewczyna dostała od nas także świecę sojową o zapachu Dark Chocolate – mieszanka aromatu belgijskiej czekolady, koksa, bitej śmietany i brązowego cukru. Pachnie przepysznie, aż chce się ją zjeść! Jako miły dodatek w zestawie prezentowym na Dzień Kobiet znalazł się także naturalny kosmetyk (u nas tylko takie z najlepszym składem!) – puszysty mus do ciała o nieziemskim zapachu cynamonu z wanilią.

Z pewnego źródła wiemy, że prezent bardzo spodobał się Dziewczynie zamawiającego Chłopaka 🙂

Więcej prezentów na Dzień Kobiet znajdziecie w naszej galerii – Galeria – Per Per Gift.
Z czasem pokażemy Wam tutaj wszystkie 🙂

Zapraszamy na naszego Instagrama PerPer Gift (@perper.gift) – zobaczycie tam kulisy naszej pracy 🙂

Powrót do góry